MAFIA
ru
Вход
Чтобы авторизоваться на сайте, укажите ваш номер телефона:
Код:
ru

Гуманітарний ресторан Mafia


Телефон: 066 654 0 999

Графік роботи: 9:30 -19:30

Гуманітарний ресторан «Мафія»

В перші дні повномасштабної війни ми об'єднали всі наші ресторанні заклади мережі  Mafia, Casta та ресторани преміум класу Georgia, BAO та NAM у благодійний проект “Гуманітарний ресторан “Мафія””, що надає безкоштовні обіди для переселенців, літніх людей, працівників залізниці, лікарень, військових та всіх, хто потребує допомоги.


Кожен з наших ресторанів має свою концепцію: Mafia - це сімейний ресторан італійської та японської кухні, Casta — паназійської, Georgia — традиційної грузинської, BAO — сучасної китайської, NAM — в’єтнамської. Але 24 лютого нас об’єднала Україна та щире бажання всієї нашої команди допомагати людям.  


Наприкінці лютого ми стали одним з найбільших партнерів міжнародної організації  World Central Kitchen. Завдяки підтримці фонду наша команда змогла надати допомогу більш, як для 400 000 українців та приготувати майже 2 000 000 порцій безкоштовних обідів у Харкові, Миколаєві, Полтаві, Яремче, Дніпрі, Києві та області. 
Можна знищити стіни, але стерти спогади про їжу важко. 

Тому ми робимо всій внесок у перемогу тим, що вміємо найкраще - готуємо та допомагаємо соціалізуватися постраждалим від війни українцям. Адже похід до ресторану, теплі та смачні страви допомагають зануритись у довоєнні спогади та набратися сил протистояти ворогу далі. 


Гуманітарний ресторан “Мафія” в цифрах: Наша команда готує їжу, організовує доставку та видачу безкоштовних обідів для малозабезпечених родин, родин ВПО з дітьми, людей, які стали в скруті через військові дії країни агресора, 

Завдяки Вашій підтримці ми зможемо продовжувати нашу діяльність та  найголовніше – нагодувати голодуючих людей, які потребують нашої допомоги та підтримати наших Захисників під час реабілітації та лікуванні. 

Разом до перемоги!